پیام نوروزی رحمتی مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری بهارستان

 


“به نام خالق هستی ”

« یا مقلب القلوب و الابصار  ، یا مدب​ر اللیل و النهار ،  یا محول                         الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال  »

همکاران گرامی و مردم شریف بهارستان

نوروز باستانی ترنمی از عشق و زیبایی،تجلی‌گر حال و احوالی نو ،و بیدار کننده دل های خداجوست.خداوند متعال را شاکریم که دیگر بار توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را بر ایرانیان ارزانی داشت تا با تدبر و تعقل بر آنچه که گذراندیم، در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم.فرا رسیدن سال نو اگرچه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه شما عزیزان، اما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر. سالی که باید همراه با امید به فردایی بهتر بر تلاش خویش بیافزاییم.در سال ۹۶ به یاری خداوند متعال و همت همکاران صدیق، زحمتکش و گرانقدر در سازمان حمل ونقل بهارستان شاهد رضایتمندی حداکثری مردم نسبت به خدمات ارائه شده بودیم و بی تردید این مهم بدون تلاش بی وقفه و همت مضاعف شما همکاران عزیز محقق نمی گردید.
در سال ۱۳۹۷ نیز برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود و ارتقای ساختار اداری و مدیریتی، به گونه ای عمل کنیم که سطح رضایتمندی در راستای اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده در حوزه حمل ونقل ارتقا یابد و به یاری خداوند این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود. به مصداق جمله «ایام می‌آیند تا از شما مبارک گردند» امیدوارم که شکوفایی بهار طبیعت، شما را به شکفتن بهار جان هایتان رهنمون شده و بهارانی همیشگی را در دل و جان شما ریشه دواند.
اینجانب ضمن تحسین و تقدیر از تلاش‌های یکایک همکاران عزیز در سالی که گذشت، عید نوروز را به آنها و مردم عزیز بهارستان صمیمانه شادباش می گویم. امید که سال ۹۷، سال عزت و سربلندی ایران اسلامی و صلح پایدار برای جهانیان باشد.

                مهرداد رحمتی
مدیرعامل سازمان حمل ونقل همگانی                                                                     شهرداری بهارستان


لینک کوتاه مطلب: http://www.bpto.ir/?p=3233

پاسخی بگذارید

تشخیص انسان و ربات *