اقدامات سازمان جهت شبهای قدر

مجتبی صنعتگر: حمایت از مردم مظلوم فلسطین بیانگر همبستگی، بیداری و هوشیاری میان مسلمانان جهان است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهر بهارستان مهندس مجتبی صنعتگر در گفتگو با روابط عمومی این سازمان در خصوص اقدامات اخیر این سازمان اظهار کرد: جهت اجرای با شکوه مراسم شبهای قدر و تردد آسان مردم و هیات مذهبی، تعداد 30 دستگاه اتویوس در گلزار شهدای گمنام شهر بهارستان در نظر گرفته شد که امیدواریم رضایتمندی از خدمت رسانی را داشته باشند.

مجتبی صنعتگر ادامه داد: با توجه به افزایش جمعیت شهر بهارستان، این سازمان 10 دستگاه بیشتر از سال گذشته جهت ایاب و ذهاب جهت برپایی مراسم شب قدر به آمار خود اضافه کرد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ناوگان اتوبوسرانی 36 دستگاه اتوبوس فعال در خطوط داشت، اما هم اکنون این آمار به 50 دستگاه رسیده است افزود: از این 50 دستگاه 85% از آنها کولردار شده است و قول می دهیم تا هفته آینده 15% آن نیز تکمیل شود و به زودی اعلام خواهیم کرد که 100% اتوبوس های تحت تملک اتوبوسرانی بهارستان مجهز به سیستم سرمایش است و فقط 5 دستگاه اتوبوس امانی اصفهان فاقد کولر است، تا مردم عزیز و فهیم این شهر در فصول گرم سال با رضایتمندی از خدمات خطوط حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بهارستان با اشاره به اینکه به گرامی داشت روز قدس نزدیک می شویم و وظیفه شرعی و ملی هر کدام از مسلمین نسبت به یکدیگر اذعان کرد: از طریق همین رسانه مردم و خانواده بزرگ سازمان حمل و نقل شهر بهارستان را برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت می کنیم.

وی در ادامه گفت: مردم با حضور در راهپمایی روز قدس عدم تاثیرپذیری از اقدامات خصمانه آمریکا را نشان می دهند و آرمان های فلسطین و قدس را زنده نگه می دارند هم چنین حمایت از فلسطین بیانگر بیداری مسلمانان جهان است.

رییس سازمان حمل و نقل شهر بهارستان اضافه کرد: ما باید تفکر مقاومت و ضداشغالگری را نیز به فرزندان نسل جدید نیز آموزش دهیم، به همین دلیل در نظر داریم با قرار دادن اتوبوس های شهروندی و فراهم کردن لوازم نقاشی کودکان در حاشیه راهپیمایی فضایی را برای کودکان آماده کنیم.

به گفته وی : طی هماهنگی های انجام گرفته با نهادهای شهری و سازمان تبلیغات شهر بهارستان به منظور تسهیل و تسریع در ایاب و ذهاب شهروندان و روزه داران عزیز سازمان حمل و نقل اعلام آمادگی در راستای خدمات رسانی کرده است .

مجتبی صنعتگر در پایان اعلام کرد: در ماه مبارک رمضان بسته های غذایی به تمام پرسنل و رابطین و عوامل موثر در سازمان حمل و نقل شهر بهارستان توزیع شده است.

وی تصریح کرد: ما صمیمانه منتظر انتقادات و نظرات مردم فهیم شهر بهارستان برای پیشرفت و ارتقای کیفیت خدمت رسانی سازمان حمل و نقل بهارستان به مردم هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *