عفاف و حجاب همواره از اصلی ترین مفاهیم ارزشی فرهنگ اسلامی است

ریاست سازمان حمل و نقل شهر بهارستان گفت:

⚜عفاف و حجاب همواره از اصلی ترین مفاهیم ارزشی فرهنگ اسلامی است

?ریاست سازمان حمل و نقل شهر بهارستان درگفتگو با روابط عمومی این سازمان در خصوص هدایای اهدا شده روز گذشته برای پرسنل خواهر فعال در ستاد این سازمان اظهار کرد: بسیار خرسندیم که درتقارن مناسبت گرامی داشت دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب به منظور ترویج پوشش اسلامی در محیط کار چنین اقدامی فرهنگی مذهبی رقم زدیم و امیدواریم این اتفاق در سایر سازمان ها و ادارات نیز اجرایی شود.

?وی با اشاره به اینکه حدود 90 درصد مراجعات به این سازمان آقایان هستند، افزود: پس از مشورت با همکاران پرسنل خواهر فعال در این سازمان به اتفاق نظر رسیدیم که 6 چادر به تعداد خواهران فعال در ستاد سازمان تهیه شود و چادرها در قالب هدایای فرهنگی به پاس قدردانی و حفظ حریم و حیا خواهران گرامی سازمان حمل و نقل شهرداری بهارستان اهدا شود.

?مجتبی صنعتگر در ادامه توضیح داد: این حرکت فرهنگی به منظور رعایت شئونات پوشش اسلامی در سازمان حمل و نقل شهربهارستان و اهتمام هرچه بیشتر تهیه شده است.

?ریاست سازمان حمل و نقل شهر بهارستان در پایان ضمن تشکر از مسئولان محترم شهر بهارستان به دلیل قبول دعوت و حمایت از این طرح فرهنگی خاطر نشان کرد: لازم می دانیم مراتب سپاس و قدردانی خویش را از کلیه پرسنل زحمتکش سازمان اعلام داشته، موفقیت و پیروزی آنها را در راستای احکام شریف نبوی(ص) از درگاه حضرت دوست مسئلت داریم.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *