ریاست سازمان حمل و نقل شهر بهارستان در پیامی به مناسبت روز خبرنگار

ریاست سازمان حمل و نقل شهر بهارستان در پیامی به مناسبت روز خبرنگار؛
مطالبه گری، شفاف سازی و حق طلبی مهمترین رسالت خبرنگاران است
«ن وَ القَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ»
به نام خداوند لوح و قلم، حقیقت نگار وجود و عدم؛
مجتبی صنعتگر ضمن تبریک به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز بزرگ وسترگ خبرنگار،اظهار کرد: فرصت مغتنمی است که این روز شکوهمند، را به همه عزیزان فعال در عرصه خبرنگاری تبریک وتهنیت عرض نمایم، خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه هستند. زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.
وی گفت: حق طلبی و مطالبه گری مهمترین رسالتی است که خبرنگاران در دنیای پر فراز و نشیبِ بشریتِ امروز، در توسعه ی اخلاق، فرهنگ، اجتماع و اقتصاد به نیابت از مردم بر عهده دارند و چه بسیارند کسانی که شجاع و ایثارگرانه، این حرفۀ خطیر را برگزیده و با هدفِ روشنگری و اشاعه ی حقیقت از هیچ تلاشی فروگذار نبوده اند.
ریاست سازمان حمل و نقل شهر بهارستان با اشاره به شرایط امروز کشور و به تأسی از رهنمود های گهربار مقام معظم رهبری و اقدام و عمل در راستای تحقق تولید ملی باید مورد توجه قرار گیرد لزوم همدلی، صمیمیت و هم افزائی بین هم، پیگیری عقب ماندگی های کشور، همگرایی و انسجام در نیل به اهداف متعالی، پرداختن به اولویت های اصلی کشور و نظام اسلامی، پیگیری معضلات و مشکلات مردم، انعکاس راه حل های صحیح، معرفی فرصت های سرمایه گذاری، موانع تولید و اشتغالزایی و پرهیز از اختلافات و حواشی در عرصۀ رسانه ای است.
صنعتگر تصریح کرد : هفدهم مرداد ماه، بهانه ای است؛ تا برخلاف روزهای قبل، این بار خبر از خبرنگاران باشد، این روز یادآور تلاش های قشر زحمتکشی است که مطمئناً هیچ گاه آن طور که باید به مشکلات معیشتی و رفاهی آنها توجه و رسیدگی نشده است.
وی با بیان اینکه در دورانی که مشکلات اقتصادی، فساد و باندبازیهای عده ای خاص، فشارهای بین المللی و کاهش سطح معیشت و کوچکتر شدن سفره هموطنانمان، روح و روان مردم ایران را آزار داده و هر روز نیز حادثه ای ناگوار در گوشه و کنار دنیا خلق میشود، این اندیشه ورزان و خردگرایان عرصه اطلاع رسانی هستند که با مجاهدتهای بی بدیل خود نقاب از چهره تمامیت خواهان، انحصارطلبان و مفسدین برمیدارند و در این ایام سخت و دشوار تا حدودی ادامه زندگی را برای مردم قابل تحمل میکنند.
ریاست سازمان حمل و نقل شهر بهارستان خاطر نشان کرد: خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهندۀ مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجایی که بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها میباشند همواره شایسته تکریم وتحسین اند.
به گفته وی: روز خبرنگار بر تمامی مجاهدان عرصه بصیرت و آگاهی که با پیکار و مبارزه و با سلاح قلم و ایمان خویش برای پایداری اعتقادات و ارزشهای دینی و اسلامی جامعه و جاودانگی ایران اسلامی در صحنه های نبرد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بین المللی با دشمنان در حال مبارزه اند مبارک و خجسته باد.
صنعتگر تاکید کرد: این روز را بهانه ای قرار دادیم تا به نمایندگی از مردم خوب و فهیم شهر بهارستان به جامعۀ خبری تبریک و دست مریزاد گفته و به پاس مجاهدت در راه توسعه و پیشرفت ایران، کمال تشکر و قدردانی از آنها را داشته باشم.
در پایان برای همۀ عزیزان توفیق خدمت صادقانه را از درگاه خداوندِ قادر متعال خواستارم./

هم چنین گفتنی است در این روز 🤝دیدار صمیمانه جانشین فرمانده ناحیه بسیج امام حسین(ع)اصفهان جناب سرهنگ مومنیان با ریاست و پرسنل سازمان حمل و نقل شهر بهارستان

انجام پذیرفت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *