گردهمایی توجیهی رانندگان سرویس مدارس به دعوت سازمان حمل ونقل شهرداری بهارستان

ریاست سازمان حمل و نقل شهر بهارستان :

همواره به فکر مرتفع کردن مشکلات رانندگان سرویس های مدارس و کیفی سازی ناوگان حمل و نقل شهری هستیم

🔹مجتبی صنعتگر در گردهمایی صمیمانه رانندگان و مدیران آژانس های مدارس که امروز در سالن اجتماعات شهرداری شهر بهارستان برگزار شد، در خصوص فعالیت خودروهای پایین تر از سال ۸۸ به عنوان ناوگان فعال، اظهار کرد: طبق ابلاغیات و مصوبه هییت مدیره و شورای سازمان رانندگان با خوردو ها پایین تر از مدل ۸۸ به جهت امنیت و ایمنی سرنشینان مجاز به فعالیت به عنوان رانندگان سرویس های مدارس در سال جاری نبودند .

🔸وی تاکید کرد: اما به دور از انصاف است که ما در این سازمان از لفظ خانواده بزرگ حمل و نقل شهر بهارستان استفاده کنیم و خواهر برادری را فراموش کرده و پشت یکدیگر را خالی کنیم، پیگیری های مکرر و جلسات مستمری با مسولین داشتیم تا بالاخره اواخر هفته گذشته موفق شدیم در کارگروه ماده۱۸ این مشکل را مرتفع کنیم .

🔹ریاست سازمان حمل و نقل تصریح کرد: رانندگان متعددی فعال در ناوگان سرویس مدارس این شهر هستند که سرپرست یا کمک خرج خانواده هستند و امکان‌تعویض خودرو برای ایشان مقدور نبود ، لذا طبق مصوبه کارگروه ماده ۱۸ ، امسال استثنا خوردوهای تا ۴ مدل پایین تر از ۸۸ نیز مشروط بر اینکه خودرو به جهت فنی مشکلی نداشته باشد و مجوزات مراکز معاینه فنی را می توانند فعالیت کنند.

🔸مجتبی صنعتگر افزود: اگر عمر مدیریت ما در این شهر استمرار داشت، رهایتان نخواهیم کرد و به دنبال تسهیلات می رویم که سال آینده این مشکل را مرتفع کنیم و در این سالن دور هم جمع شویم و از نوسازی ناوگان سرویس مدارس صحبت کنیم.

🔹وی گفت: ما همواره به فکر رفاه و آرامش شما هستیم و از شرایط نامطلوب اقتصادی حاکم بر کشور مطلع ایم ، لذا به دنبال ارائه تسهیلاتی به شما همکاران گرامی بوده ایم، هم چنین در حال رایزنی و تهیه قطعات پرمصرف خوردو با قیمت مناسب نیز هستیم ؛هم چنین به منظور پیگیری هرچه بهتر مشکلات و کیفی سازی خدمات از ابتدای مهرماه طبق تقویم اجرایی اعلام شده نماینده سازمان در شرکت ها حضور دارند و مراجعات شما همکاران عزیز به سازمان به حداقل خواهد رسید.

گفتنی است :در ابتدای این همایش امام جمعه شهر بهارستان ، سخنانی و روایات طنزآمیز تربیتی و اخلاقی مرتبط با کار قشر حاضر در سالن را بیان کردند که با استقبال و تشویق مکرر حضار و رانندگانی که اکثریت از بانوان زحمتکش شهر بودند مواجه شد ، ایشان به رانندگان قول دادند درصورت رعایت قانون و اخلاق نیک کاری با اعلام اسامی برتر ازسوی سازمان و مسئولان مربوطه ، از طرف سوی دفتر نماز جمعه نیز تشویق خواهند شد.

🔺حجت الاسلام #رجایی‌پور در پایان سخنان پرانرژی امروز خود عنوان کرد باتوجه به اینکه باحضور در دفتر امام جمعه قبل از برخورد با مسئول دفتر باخود بنده روبرو خواهید شد که بر روی زمین نشسته‌ام ، اما شماره تلفن همراه خود را نیز بصورت عمومی اعلام کردند تا در مواقع بروز مشکل مستقیما بتوانند با خود بنده تماس بگیرید.
این اقدام ایشان باعث تعجب ، لبخند و تغییر مثبت دیدگاه حضار به امام جمعه شهر شد که به قول اصحاب رسانه حاضر در جلسه جزء حواشی خاص و نیک و به یاد ماندنی این همایش ثبت شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *